cz

  anglicky  

německy

   
       
       
  Úvod

 

 

WIFI připojení v ceně.

Horská chata má celkovou kapacitu 20 lůžek, která jsou rozdělena do tří samostatných bytů - apartmánů. Pro celý objekt společná lyžárna.
Apartmány A a B (dispozice ZDE a ZDE) jsou umístěny v horních dvou patrech domu. Mají užitnou plochu 73 m2 a 84 m2 pro 2 x 4 osoby. V dolním patře je vstupní chodba, WC, koupelna se sprchou, obytná kuchyň (sporák, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, el. trouba, TV/SAT, malá krbová kamna) a ložnice pro 2 osoby. V horním patře je ložnice pro 2 osoby, WC s umyvadlem.

Apartmán C (dispozice ZDE a ZDE) je umístěn v dolních dvou patrech domu. Sestává ze dvou čtyřlůžkových (23 m2 a 20 m2) a dvou dvoulůžkových (15 m2 a 16 m2) pokojů, kompletně vybavené kuchyně (sporák s el. troubou a varnou deskou, myčka, varná konev, lednice, mikrovlnná trouba), společenská místnost s krbovými kamny, TV/SAT, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, tři WC, relaxační místnost s jacuzzi vířivkou a sprchovým boxem s vířivem a párou, vaničky pro prokrvení nohou (Kneipova metoda), sklípek pro uložení potravin, chodba s boxy pro lyže. Celková plocha 170 m2.

 
  Ubytování  
  Ceníky  
  Fotogalerie  
  Kontakty  
  Mapa  
 
     KRUSNEHORY.CZ

 
   vytvořila www.softwarovaskola.cz - Iva Kulatá