CHATASKI - HORSKÁ CHATA, LOUČNÁ POD KLÍNOVCEM ......vychutnejte skutečnou krásu Krušných hor

Úvod

Volný Silvestrovský termín pro rok 2021. 

25.12.2021 - 1.1.2022

Objednávejte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na +420 606 471 312

Vítáme vás na našich stránkách, kde bychom vám chtěli představit naší chatu.

Krušné hory nabízí mnoho krásných míst pro zimní i letní turistiku. Chata SKI se nachází v horní části města Loučná pod Klínovcem u komunikace, která ji spojuje se Ski areálem Klínovec vzdáleným 650m.

Chata SKI byla postavena ve městě Loučná pod Klínovcem okolo roku 1900 v nadmořské výšce 950 m n. m.. Původně sedlácké obydlí, které se postupem času změnilo na chatu k rodinné rekreaci. Chata roku 2008 prošla rozsáhlou rekonstrukcí, aby vyhovovala k poskytování maximální volnosti, soukromí a pohodlí našim hostům.

Součástí chaty je rovněž relaxační místnost, která je vybavena vířivou vanou Jacuzzi, parní sprchou a Kneipovým chodníkem. Každý ze tří apartmánů je vybaven krbovými kamny se dřevem k otopu k dispozici u hlavního vchodu. WiFi je k dispozici v celé chatě.

Parkování je zajištěno přímo u chaty, pro dopravu do skiareálu je možno využít skibus.

Nakupování je možno na Božím Daru (7km), Vejprty (8km) nebo Oberwiesenthal (2km, pěší hraniční přechod Loučná pod Klínovcem)

 

Vytisknout E-mail